…Nowo narodzone dziecko symbolizuje początek, genezę lub narodziny. Śnienie noworodka ujawnia duchową lub psychiczną metamorfozę. Jeśli ten sen, który mamy w wieku rozrodczym, zwykle odnosi się do upragnionego macierzyństwa. Dziecko jako symbol dzieciństwa to marzenie o regresie, ucieczce w przeszłość, do świata bez zmartwień iz domową ochroną. Sny, w których widzimy siebie jako dorosłych, ale w krajobrazie naszego dzieciństwa, dostarczą nam informacji, o których zapomnieliśmy, i ułatwią zrozumienie napięć i ukrytych kompleksów. Ten sen może wskazywać na zwycięstwo nad złożonością i niepokojem. To krok w zdobywaniu wewnętrznego spokoju i zaufania do siebie….

…Sen o butach ogólnie pokazuje twój stosunek do życia i przekonania. Sugeruje również, że powinieneś postawić stopy na ziemi. Sen o zmianie butów oznacza, że ​​zmienisz swoje zachowanie w stosunku do nowych wydarzeń i ludzi. Śnienie, że zapomnisz butów, oznacza, że ​​próbujesz porzucić swoją dawną opinię, zwykle nieprzychylną, opartą na niewystarczającej wiedzy, irracjonalnym uczuciu lub nieścisłym stereotypie. Sen o zgubieniu butów oznacza, że ​​znajdziesz to, czego chcesz. Sen o nie noszeniu butów oznacza brak pewności siebie i niską pewność siebie. Marzenie o nowych butach oznacza, że ​​nie powinieneś być taki pewien sukcesu. Sen o założeniu nowego buta wskazuje na Twoje podejście do życia. Widzenie starych lub znoszonych butów oznacza, że ​​dzięki sumienności i ciężkiej pracy odniesiesz sukces. Śnienie, że nosisz niewłaściwe buty, oznacza, że ​​twoja ścieżka bieżącej aktywności będzie pracochłonna. Może również oznaczać, że musisz ponownie przemyśleć swoje cele. Widok bucików we śnie świadczy o czystości, niewinności i chęci kochania. Jeśli planujesz lub już masz dziecko, oznacza to, że dziecko stawia stopy na ziemi. Z drugiej strony buty dziecięce wskazują, że przez większość czasu jesteś zrootowany w witrynie bez wychodzenia. Widok drewnianego buta we śnie oznacza samotność i smutek. Noszenie lub oglądanie trampek oznacza, że ​​masz małe przeszkody i wygodę. Co więcej, ten sen wskazuje, że prowadzisz aktywne życie i zawsze się poruszasz….

…Reprezentuje ducha i intelekt. Symbolizuje mądrość, wróżbę i intuicję. Sen o przezroczystym szkle oznacza, że ​​nasz duch i intelekt są czyste i czyste. Zapowiada uczciwość i uczciwość. Na poziomie duchowym sen zapowiada możliwość dostępu do wiedzy, doświadczenia i poziomów niewidzialnego świata….

Dziecko, które marzy o nosie, ujawnia obawę, że jego kłamstwa są znane. Jeśli dziecko marzy o zakrwawionym nosie, co odzwierciedla kary i groźby rodziców i nauczycieli, tak bardzo, jak może wydawać się, że te kary są dla niego łagodne. Ten sam sen dziewczynki o krwawieniach z nosa pojawia się podczas pierwszego cyklu miesiączkowego….

…Śnienie o pięknym i czystym dziecku jest oznaką szczęścia w duszy i sugeruje, że śniący jest gotów okazywać i otrzymywać uczucia od rodziny i przyjaciół. Marzenia o czystych i zdrowych maluszkach zawsze oznaczają radość w najbliższej przyszłości. Jeśli we śnie zobaczysz, jak dziecko upada i zostaje zranione, spotkasz się z pewnymi niepowodzeniami w swoich sprawach. Śnienie o jednym lub kilku płaczących dzieciach sugeruje, że będziesz mieć bardzo nieprzyjemne problemy, które będą się pojawiać jeszcze przez jakiś czas. Śnienie o małym chłopcu spacerującym samotnie, bez nikogo, kto by go chronił, sugeruje, że śniący tęskni za niezależnością. Kiedy kobieta marzy, że opiekuje się chorym dzieckiem, oznacza to, że ludzie, którym ufa, zawiodą ją, a zwłaszcza mężczyzna, z którym łączy ją serdeczna więź. Śnienie jednego lub więcej chorych dzieci z gorączką jest oznaką negatywną; wskazuje na wiele obaw, które dotyczą ciebie w najbliższej przyszłości. Śnienie o noworodku podpowiada, że ​​wkrótce otrzymasz dobre wieści. Jeśli młoda samotna matka marzy o byciu matką noworodka, sugeruje, że ktoś tworzy plotki, które ją zranią. Śniąc, że dziecko jest w wodzie pluskając się i bawiąc się nim, taki sen zapowiada, że ​​śniący wkrótce uwolni się od niepożądanych kompromisów, które go dotykają….

…Sen o jeziorze oznacza twój emocjonalny stan umysłu. Jeśli jezioro jest czyste i nadal symbolizuje twój wewnętrzny spokój. Jeśli jezioro zostanie zakłócone, możesz przejść przez emocjonalne zamieszanie….

…Symbolizuje energię, światło, ciepło, życie, napromieniowanie i jasność, czyli wszystko, co dobre. Sen o wschodzącym słońcu wskazuje na początek zwiększonego szczęścia i dobrobytu. Jeśli słońce jest czyste i wspaniałe, oznacza dostatek, sukces, dobrobyt, zdrowie, wewnętrzną energię oraz zdolności fizyczne i psychiczne. Zakryte słońce lub czerń stanowią poważne zagrożenie dla życia, interesów i szczęścia. Ukryte słońce przez chmury ujawnia smutek, niepokój i strach….

…Jeśli śnisz o: morzu lub niespokojnych wodach, oznacza to nieszczęścia, złość i smutek. Uspokojone i czyste wody wskazują, że masz spokój i dobre zdrowie. Chodzenie po wodzie to znak, że odniesiesz sukces w biznesie, który dopiero zaczynasz. Jeśli marzysz o miejscu, w którym brakuje wody i chcesz się napić, oznacza to, że przeżywasz trudny i przytłaczający okres. Śnienie o bagnistej i bagnistej wodzie jest oznaką choroby lub bliskiej śmierci. Rzucanie lub polewanie wodą jest zapowiedzią możliwej utraty lub kradzieży. Skakanie po rzece lub strumieniu wody wskazuje, że próbujesz pozbyć się sytuacji, która powoduje stres. Picie zimnej wody to dobre wydarzenia i radość. Picie gorącej wody to znak kłopotów i złych wiadomości….

Czyste uczucia do ciebie. Uczciwość w związkach uczuciowych i przyjaźniach….

…Jeśli prześcieradła są ponure, ciemne, w złym stanie lub leżą w łóżku w ponurym i ciemnym pokoju, to ostrzega nas o możliwej chorobie, która jest symbolem na tych prześcieradłach. Jeśli łóżko jest puste, oznacza to zagrożenie ze strony kogoś bliskiego. Ogromne arkusze wskazują na obsesję na punkcie spraw seksualnych. Jeśli prześcieradła są bardzo małe, powoduje to brak zainteresowania kwestiami seksualnymi. Jeśli prześcieradła są czyste i dobrze ułożone, to świadczy o dobrych stosunkach z naszym partnerem. Jeśli prześcieradła są brudne i nieporządne, oznacza to niezgodę i niezgodność. Jeśli prześcieradła są podarte, jest to zły omen, który zapowiada rozwód lub wdowieństwo. Bardzo ozdobne prześcieradła, wyrafinowanie miłości. Jeśli różnią się od naszych, nowe miłości. Widzieć nieznane osoby śpiące na naszych pościeli, niebezpieczeństwo i kłótnie….

…Z pisemnego dokumentu wynika, że ​​otrzymasz przyjemne wiadomości. Biała księga to miłość i czyste przyjemności. Malowany papier jest oznaką hipokryzji i zazdrości….

…Jeśli są luźne i czyste, oznacza to owocne działania. Wąskie i brudne rękawy oznaczają trudności zawodowe….

…Ręka symbolizuje nasze środki działania. Prawa ręka odpowiada stronie racjonalnej, świadomej, logicznej i męskiej. Lewa ręka oznacza irracjonalną, nielogiczną, nieświadomą i bierną część charakteru. Duże, mocne i dobrze zbudowane ręce wskazują na sukces i postęp. Małe, słabe i brzydkie dłonie wskazują na lekkomyślność, niepewność, niezadowolenie i porażkę. Białe i czyste ręce to łatwy sukces. Sczerniałe i twarde dłonie to znój i trudny sukces. (Chyba że jesteśmy czarni) Owłosione dłonie wskazują na podłą wyobraźnię. Ręce splecione razem pokazują emocjonalny stres. Spojrzenie na własne ręce zapowiada zakłopotanie….

…Sen może mówić ci o twoim pragnieniu harmonii i duchowości. Również o etapie dobrego zdrowia, kiedy patrzysz w czyste niebo, oddychasz głęboko i czujesz się pełen energii. Jednak niektórzy autorzy twierdzą, że jeśli śniący jest osobą materialistyczną, sen w kolorze niebieskim może być ostrzeżeniem dla osoby o niebezpieczeństwie lub zagrożeniu dla jej nadziei na stabilność ekonomiczną. Niebieski jest uważany za kolor oddania….

…Jeśli łóżko jest ponure, ciemne, w złym stanie lub znajduje się w obskurnym, ciemnym pokoju, ostrzega, że ​​ktokolwiek na nim leży, może mieć chorobę. Jeśli jest pusty, niebezpieczeństwo dla kogoś bliskiego. Ogromne łóżko wskazuje na obsesję na punkcie spraw seksualnych. Jeśli jest bardzo mały, brak zainteresowania nimi. Jeśli łóżko jest czyste i zadbane, świadczy to o tym, że z partnerem jest nam dobrze. Brudny i nieporządny, sprzeciw i niezgoda. Zerwanie, rozwód lub wdowieństwo. Bardzo udekorowane łóżko symbolizuje wyrafinowanie w miłości. Jeśli różni się od łóżka, które masz, to okazuje nowe miłości. Widok ludzi, których nie znamy w naszym łóżku, symbolizuje niebezpieczeństwo….

…Symbolizuje nasze aspiracje i pragnienia. Jeśli to jest nocne niebo, to wskazuje, że jesteśmy na etapie projektów. Jeśli jest światło dzienne, oznacza to, że nadszedł czas na realizację tych projektów. Jeśli niebo jest czyste, to znak, że w nadchodzących dniach będziemy spokojni. Jeśli jest pochmurno, podejdź do obaw. Bardzo mętny oznacza poważne obawy. Stormy zapowiada krytyczną sytuację….

…Jeśli łóżko jest ponure, ciemne i nędzne lub znajduje się w obskurnym, ciemnym pokoju, jest to ostrzeżenie o możliwej chorobie, dla której leży. Jeśli łóżko jest puste, oznacza to zagrożenie dla kogoś bliskiego. Ogromne łóżko wskazuje na obsesję na punkcie spraw seksualnych. Jeśli jest za mały, oznacza brak zainteresowania nimi. Jeśli łóżko jest czyste i zadbane, oznacza to, że mamy rację z partnerem. Brudny i niechlujny, oznacza nieporozumienie i niezadowolenie. Złamane łóżko oznacza rozwód lub wdowieństwo. Bardzo ozdobne łóżko oznacza wyrafinowanie w miłości. Jeśli różni się od naszych, nowe miłości. Widzieć w łóżku ludzi, których nie znamy, grozi kłótniami….

…Symbolizuje ideał, duszę i wszystko, co czyste i cenne, co może istnieć w nieczystym i nietrwałym świecie. Perły z dziurkami są interpretowane jako sen o naszyjniku, co oznacza, że ​​po złożeniu symbolizują ciągłość. Pojedyncza perła symbolizuje czystość, mądrość i dobroć. Jeśli naszyjnik z pereł pęknie i wszystkie perły spadną na ziemię, to taki sen reprezentuje nieszczęście i rozczarowania, które doznasz….

…Jeśli kobieta marzy o brudnych narzędziach do gotowania, oznacza to, że zbliżą się sentymentalne rozczarowania. Jeśli wydają się czyste i gotowe do użycia, oznacza to, że poprawią się romantyczne relacje. To marzenie młodej, niezamężnej kobiety może zapowiadać sformalizowanie relacji przyrzeczeniem małżeństwa….

…Wielu autorów wskazuje, że wielkość łóżka świadczy o znaczeniu, jakie przywiązujemy do własnej seksualności. Jeśli łóżko jest ciemne i ponure, może to być zwiastunem choroby, jeśli łóżko jest zepsute, to problemy z partnerem, jeśli łóżko jest bardzo czyste i udekorowane, to świadczy o naszym pragnieniu dopracowania relacji, a jeśli jest brudne i niechlujny oznacza niezgoda i niezadowolenie z marszu naszych intymnych relacji….

…Sny, w których akcja toczy się po południu, mówią nam, że pozostały czas jest ograniczony, zbliża się ostatnia linia, a koniec będzie znacznie bliżej, gdy zbliża się noc. W zależności od okoliczności po południu, takich jak czyste lub pochmurne niebo, zrozumiemy prognozę snu….

…Marzenie o szafce zawierającej czyste i uporządkowane przedmioty świadczy o tym, że żyjesz z satysfakcją i radością, w otoczeniu szczerych przyjaciół. Jeśli szafka lub szafka wygląda na zdezorganizowaną i brudną, oznacza to, że jest odwrotnie….

…Sen o cerowaniu lub cerowaniu czegoś, co jest stare i brudne, sugeruje, że próbujesz poprawić błędy, które są zbyt późne, aby je poprawić. Jeśli jednak naprawiasz coś, co jest nowe i czyste, sugeruje to, że błędy zostaną szybko poprawione, co przyniesie Ci pożądany sukces. Sen o noszeniu naprawionych ubrań sugeruje, że śniący jest nieostrożny wobec niego lub innych. Sen o innych w naprawionych ubraniach zwiastuje biedę, smutek lub nadchodzące złe chwile dla śniącego. Młoda kobieta, która marzy o naprawieniu nowej sukienki, jest ostrzeżeniem, które oznacza trudności właśnie wtedy, gdy czeka na erę dobrobytu. Jeśli we śnie próbujesz ukryć łaty na ubraniu, może to oznaczać, że zły nastrój w jakiś sposób Ci zaszkodzi. Jeśli we śnie widzisz, jak ktoś szyje ubrania, skarpetki itp., Może to oznaczać triumf członka rodziny lub bliskiego przyjaciela, który właśnie założył firmę lub biznes….

Oprócz miłości do Boga symbolizuje wszelkiego rodzaju czyste i delikatne miłości.

…Marzenie o łowieniu ryb w małej łodzi pływającej po spokojnych wodach wskazuje na absolutną dominację nad sobą i dzięki temu może zarządzać życiem i biznesem z absolutnym sukcesem. Żeglując w ten sam sposób, ale w towarzystwie ukochanej osoby, jeśli oboje są singlami, insynuuje, że małżeństwo może być bliskie, a jeśli oboje są już małżeństwem, oznacza to dobrze dopasowane małżeństwo i szczęśliwy dom. Kiedy kajak płynie po brudnej wodzie, oznacza to, że życie i interesy zmienią się ze złego na gorsze lub że pogorszą się relacje społeczne. Marzenie o jakiejkolwiek bieżącej wodzie zawsze wskazuje na teraźniejszość i najbliższą przyszłość, w zależności od tego, jak wody wyglądają: czyste i przejrzyste lub brudne i błotniste, spokojne lub burzliwe….

…Sen o zobaczeniu lub usłyszeniu deszczu symbolizuje przebaczenie i tolerancję. Deszcz oznacza oczyszczenie uczuć i pragnienie osiągnięcia najwyższej formy, dobroci. Deszcz lub burza oznaczają czyste życie i wyjście z trudnych sytuacji. Sen o zmoczeniu od deszczu symbolizuje płodność oraz odnowę sił i witalności. Sen o oglądaniu deszczu z okna wskazuje, że idee i duchowe spostrzeżenia przyniosą ci wiedzę. Może również symbolizować szczęście i miłość. Słysząc, jak deszcz uderza w dach, oznacza to, że nadchodzą duchowe idee i błogosławieństwa. Z drugiej strony oznacza, że ​​życie domowe będzie dla Ciebie źródłem wielu radości….

…Całowanie w policzek wskazuje na czyste uczucia. Uderzenie lub otrzymanie klapsa jest oznaką urazy w rodzinie….

…Oznacza troskę o dziecko lub oddanie dzieciom. Jeśli szczeniak się zgubi, oznacza to, że boisz się odwrotu lub nie znajdziesz dobrego rozwiązania konfliktów pokoleniowych. Niektórzy autorzy sugerują, że kupowanie szczeniaka we śnie symbolizuje zajście w ciążę….

…Sen o pustym łóżeczku jest wyrazem niepewności i niezadowolenia z siebie. Jeśli huśtamy się z dzieckiem, zwiastuje to szczęście małżeńskie. Jeśli w łóżeczku jest więcej niż jedno dziecko, oznacza to, że nasze towary będą rosły z dnia na dzień….

…Nie możesz wyraźnie rozróżnić różnic między różnymi typami szkół w swoich snach. Śnienie, że odwiedzasz szkołę, symbolizuje wyrzuty sumienia, że ​​przegapiłeś cenne możliwości doskonalenia się. Śnienie, że uczysz przedmiotu w szkole, sugeruje, że masz intelektualne ambicje, których nie byłeś w stanie rozwinąć. Śnienie, że szkoła uhonorowała cię, symbolizuje nadchodzący sukces dzięki twojemu intelektualnemu wysiłkowi, im wyższa ocena, tym lepiej. Śnienie, że jesteś w szkole na wysokim poziomie, jako gość lub jako uczeń, oznacza, że ​​wkrótce osiągniesz swoje cele i otrzymasz wyróżnienia. Śnienie, że odwiedzasz szkołę, w której uczyłeś się jako dziecko, sugeruje intymne poczucie utraty życia i bieżących zajęć. Śnienie, że właśnie wróciłeś z wizyty w szkole, w której ukończyłeś studia, oznacza, że ​​przyjmiesz propozycje, których nie powinieneś, bo nie jesteś przygotowany do ich wykonania. Śnienie, że jesteś uczniem w jakiejkolwiek szkole, sugeruje, że zdajesz sobie sprawę ze swojego braku przygotowania i tego, że nie odniesiesz sukcesu w życiu, głównie dlatego, że nie wkładasz wystarczająco dużo energii i siły woli w swoje projekty. Śnienie, że odwiedzasz szkołę pełną dzieci, oznacza, że ​​będziesz mieć problemy ze swoimi dziećmi lub bliskimi krewnymi, rodziną lub przyjaciółmi….