…Śnienie o ojcu może oznaczać, że nadchodzą problemy, które będą wymagały ojcowskiej rady, aby je rozwiązać. W przypadku, gdy ojciec już nie żyje, może to oznaczać, że problemy są poważne i śniący musi działać z najwyższą ostrożnością. Jeśli młoda kobieta, która jest zakochana, marzy o tym, że jej ojciec nie żyje, podczas gdy w prawdziwym życiu wciąż żyje, może to oznaczać, że jej związek miłosny nie idzie w dobrym kierunku, a jej druga połówka nie zachowuje się poważnie i szczerze….

…Śnienie o własnym ojcu oznacza, że ​​będziesz mieć na to duże obowiązki. Jeśli twój ojciec nie żyje i śnisz o nim, zapowiada zły krok, który pokonasz. We śnie zamieszkanie z ojcem jest oznaką bezpieczeństwa i dobrą wiadomością….

Śnienie o ojcu chrzestnym oznacza, że ​​otrzymasz ochronę lub pomoc od swoich bliskich osób.

Spokój i dobre relacje emocjonalne w domu.

Sen o ojcu oznacza autorytet i ochronę. Wskazuje również na Twoją niezależność w prawdziwym życiu. Śnienie o śmierci ojca to ostrzeżenie o rozwoju Twojej pracy lub biznesu….

…Jeśli zostaniemy: Jeśli opuścili nas potężni ludzie lub nasz kochanek, oznacza to możliwość wyzwolenia się spod ich wpływu. Jeśli nasza matka nas opuści, będziemy mieli problemy ekonomiczne. Jeśli to ojciec, to świadczy o naszym braku woli realizacji naszych projektów. Kiedy jest to nasz mąż / żona, oznacza to, że mamy pewne problemy ekonomiczne z naszego powodu. Jeśli to Ty kogoś opuszczasz: to, co zostawiamy w tym śnie, wskaże, co lub kto nas dręczy i co musimy zmodyfikować lub od czego musimy się uwolnić. W każdym innym przypadku będą problemy i trudności. W każdym razie są sny, w których nasza podświadomość mówi nam, że coś jest nie tak w nas, nie reagując na jakiekolwiek zewnętrzne cierpienie, a potem pójdziemy do lekarza, który wyjdzie, jeśli zachorujemy, nie wiedząc o tym….

…Rodzice lub opiekunowie zwykle symbolizują relacje intelektualne i konflikty ze światem zewnętrznym. Ten sen przedstawia świat przykazań i zakazów, ponieważ rodzice to ci, którzy powstrzymują i utrudniają wolność i obalenie instynktów. Jeśli ojciec pojawia się w surowym nastawieniu, oznacza to kompleks winy lub nieuchronność rozmów z przełożonymi. Jeśli we śnie opłakujemy jego śmierć, wina jest jeszcze większa. Jeśli śnimy go z życzliwym, kochającym wyrazem twarzy, może to ujawnić wielką potrzebę ochrony i czułości lub może pokazać, że mamy dobre relacje z przełożonymi. Jeśli w wieku dorosłym zbyt często śnimy o ojcu, jest to oznaka, że ​​coś jest nie tak z naszą psychiką i dobrze by było, gdybyśmy skonsultowali się z psychoanalitykiem….

…Śnienie, że jesteśmy chorzy, wskazuje na troskę o nasze zdrowie i ujawnia istnienie problemów emocjonalnych. Jeśli pacjentem jest nasz ojciec, istnieje możliwość zachorowania na głowę. Jeśli nasza matka jest chora, jest to choroba macicy. Jeśli to nasz syn – choroba serca. Jeśli to brat – to choroba rąk lub nóg….

…Ten sen jest dość powszechny i ​​częsty oraz ma szerokie odcienie. Najpierw musimy odróżnić się od patrzenia na siebie jako porzuconych lub tego, czy porzucamy kogoś lub coś. Kiedy opuszczony jest sobą, to zazwyczaj zły sen, chyba że opuszczają nas potężni ludzie, co wskazuje na możliwość uwolnienia się od ich domeny, co daje nadzieję na lepsze życie. Również kiedy we śnie zostaliśmy porzuceni przez kochanka, może to oznaczać, że zostaliśmy uwolnieni. W innych przypadkach zawsze przewiduje problemy i trudności. Jeśli nasza matka nas opuszcza, to oznacza trudności materialne, jeśli to ojciec, to brak siły woli niezbędnej do wykonania tego, co chcesz, jeśli to małżonek, to oznacza trudne okoliczności materialne, które pojawiają się z powodu naszych własnych działań. Kiedy sami rezygnujemy z czegoś lub kogoś, oznacza to, że żyjemy przywiązani do zasad lub nawyków, a może żyjemy w pułapce środowiska, rodziny lub przyjaciół, którzy ograniczają nasze najlepsze możliwości. To, co porzucimy w tym śnie, wyjaśni, która z tych przyczyn czyni nas więźniami, a zatem od czego powinniśmy się uwolnić lub przynajmniej znacząco zmodyfikować. Sny o porzuceniu mogą być również ostrzeżeniem, że niektóre aspekty naszego zdrowia nie są dobre, dlatego pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić z takimi snami, jest badanie lekarskie, które wyjaśni, czy jest jakiś problem zdrowotny, czy jest to nasze podejście do życia. ….

…Jeśli matka lub ojciec marzy o dużej klatce, w której jest wiele śpiewających ptaków, to sugeruje, że żyje szczęśliwie w otoczeniu swoich dzieci i cieszy się dobrą kondycją ekonomiczną. Jeśli samotna kobieta śni o ptaku w klatce, to zapowiada, że ​​wkrótce poślubi mężczyznę o dobrej pozycji ekonomicznej. Sen o pustych klatkach dla ptaków sugeruje, że w najbliższej przyszłości doświadczysz smutku, choroby, straty, a nawet nieszczęść, w tym ryzyka uwięzienia. Śnienie, że trzymasz w klatce bestię, oznacza pewność siebie, siłę i energię do stawienia czoła problemom, które w końcu mogą się pojawić. Jeśli jednak śniący jest w klatce z jednym lub kilkoma zwierzętami, sugeruje to, że jest zaangażowany w poważne i niebezpieczne problemy, których nie można łatwo rozwiązać. Kiedy kobieta śni, że wypuszcza ptaki z klatki, symbolizuje to jej pragnienie posiadania otwartego umysłu, niezależnego sposobu myślenia oraz pragnienia pozbycia się własnych psychicznych i mentalnych ograniczeń….

…Jeśli jesteś porzuconą osobą lub potężnymi ludźmi lub nasz kochanek nas opuszcza, oznacza to możliwość uwolnienia się z ich terenu. Jeśli nasza matka nas opuści, będziemy mieli problemy materialne. Jeśli to nasz ojciec, świadczy to o naszej niechęci do realizacji naszych projektów. Jeśli chodzi o naszego współmałżonka, to pokazuje problemy, które pojawiają się z naszego powodu. Jeśli to ty odchodzisz, to taki sen przepowiada takie rzeczy, jak to, co nas przeraża i co powinniśmy zmienić lub od czego musimy się uwolnić. We wszystkich innych przypadkach zawsze będą problemy i trudności. W każdym razie są sny, które mówią nam, że coś jest w nas nie tak, nie reagując na żadne zewnętrzne cierpienie, wtedy powinniśmy udać się do lekarza, który wyjaśni, czy jesteśmy chorzy, nie wiedząc o tym….