…Sen o zmarłej jest zwykle ostrzeżeniem, że wkrótce wydarzy się coś nieprzyjemnego. Jeśli we śnie rozmawiasz ze zmarłym, nawet jeśli nie pamiętasz dialogu, może to być ostrzeżenie, abyś zajął się wrogami lub co bardziej prawdopodobne, aby monitorować własne działania, zachowanie i błędy. W spirytualizmie stwierdza, że ​​ten rodzaj snu jest w rzeczywistości bezpośrednią komunikacją ze zmarłymi. Jeśli osoba pojawiająca się we śnie jest znanym wrogiem, ryzyko jest większe, ale jeśli nie znasz zmarłego, powinieneś pomyśleć nad tą sprawą. Na przykład, jeśli zmarły jest ukochanym członkiem rodziny (rodzicem, rodzeństwem itp.), To podejście to można zinterpretować jako ostrzeżenie mające na celu ochronę marzyciela przed możliwymi nieprzyjemnymi sytuacjami, ale może to być również wizyta lub miłosne spotkanie rodziców i dzieci, w takim przypadku śniący musi być wdzięczny. Oczywiście to, co zostało powiedziane, zmienia znaczenie, jeśli śniący pamięta dialog ze zmarłym….

…Śnienie z ludźmi, którzy w prawdziwym życiu umarli i byli nam bliscy, ujawnia niezadowolenie z naszego obecnego życia. Jeśli zmarły postępuje oskarżająco i mściwie, oznacza to kompleks winy związany z tą osobą. Jeśli śnimy o ukochanej osobie, która umarła i umarła podczas snu, oznacza to, że od tego momentu nasza dusza akceptuje śmierć ukochanej osoby….

…Śnienie o ludziach, którzy w prawdziwym życiu umarli i byli nam bliscy, ujawnia niezadowolenie z naszego obecnego życia. Jeśli zmarły postępuje oskarżająco i mściwie, jest to kompleks winy związany z tą osobą. Jeśli śnimy o ukochanej osobie, która umarła, a ta osoba umiera podczas tego snu, oznacza to, że od tego momentu nasza dusza jest z ukochaną….