…Zawsze kojarzy się z pomysłami zemsty. Odzwierciedla złość i strach. Jeśli jest to nóż stołowy lub kuchnia, symbolizuje to, że konflikty małżeńskie mogą stać się gwałtowne….

…Śnienie o jednym lub więcej nożach lub jakiejkolwiek innej biało-lekkiej broni oznacza obecność ukrytych, ale niebezpiecznych wrogów. Jeśli broń pojawia się w rękach kogoś, kto zachowuje się groźnie, oznacza to, że wrogowie śniącego są skłonni zrobić najgorsze. Jeśli śniący wyrwie nóż drugiej osobie, może to oznaczać, że w najbliższej przyszłości zatriumfuje on nad wrogami i przeciwnościami losu….

Skaleczenie się jednym oznacza, że ​​musisz bardzo uważać na to, co mówisz lub komentujesz w obecności innych. Golenie oznacza, że ​​będziesz w stanie rozwiązywać problemy, zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe….

Marzenie o nożu: używając go powinieneś dbać o swoich wrogów lub ludzi, którzy będą chcieli cię skrzywdzić.

Ostrze do golenia oznacza chęć zastosowania większej siły woli i szczerości w sposobie, w jaki stawiamy czoła przedstawionym nam wydarzeniom i problemom. Ostrze jako broń zawsze zapowiada zerwania i gwałtowne rozstania związane z namiętnymi problemami, zazdrością, zemstą i romantycznym oszustwem….

…Łyżka w snach symbolizuje szczęście małżeńskie. Jeśli jest wykonany z drewna, oznacza szczęście pomimo biedy. Jeśli zgubimy łyżkę, będziemy niewinnymi ofiarami podejrzeń. Nóż w snach zawsze kojarzy się z pomysłami zemsty. Odzwierciedla lęk i strach. Jeśli jest to nóż stołowy lub kuchenny, oznacza to, że konflikty małżeńskie mogą stać się gwałtowne. Rozwidlenie snów wskazuje, że zazdrosni ludzie będą próbowali rzucić wyzwanie twoim uczuciom i postawić twój dom w sytuacji konfliktu….