Marzenie o ubraniach oznacza pragnienie elegancji, sławy i sukcesu, krótko mówiąc, chęć wyróżniania się wyglądem. Musimy również uznać jej symbolikę za element samoobrony przed innymi i istnienie nieśmiałości przed innymi. Interpretacja tego snu będzie zależeć od wrażeń, jakie wywołują w nas te ubrania….

Sen o ubraniach symbolizuje pragnienie elegancji, sławy i sukcesu u płci przeciwnej. Jeśli jakaś część garderoby mocno przyciąga naszą uwagę, to taki sen pokazuje, że będziemy musieli przeanalizować ją razem z kolorem ubrania. Jeśli śnimy, że widzimy siebie w bieliźnie płci przeciwnej, to taki sen z pewnością ma konotacje seksualne. Jeśli bielizna jest tej samej płci, to w tym przypadku dla mężczyzn ujawnia się nieśmiałość lub lęk przed konsekwencjami autoerotyzmu. U kobiet to samo może być traktowane bardziej jako część garderoby, odzwierciedlająca nieśmiałość, lęk przed seksem lub pożądaniem lub lęk przed macierzyństwem….

…Kolory w snach sugerują to samo, z czego są znane w życiu, dlatego można je zastosować do strojów i sukienek lub ogólnie do odzieży. To właśnie cechy ubrań nadają mu znaczenie w snach, ponieważ mogą mieć różne kształty, kolory, materiały i mogą pojawiać się w kilku różnych sytuacjach. Kiedy mężczyzna marzy o sobie w dobrze dopasowanym garniturze lub o kobiecie w sukience, oznacza to pobliski sukces, jeśli jest czysty. Ale jeśli jest podarty lub brudny, wskazuje na obecność wrogów, którzy chcą cię skrzywdzić. Sen o sobie ubrany w kilka kolorów sugeruje, że wkrótce Twoje szczęście się odmieni. Śnienie o sobie ubranym na czarno sugeruje pobliskie walki, trudności i nieporozumienia, ogólnie irytujące i trudne do rozwiązania sytuacje. Sen o starszych osobach ubranych na biało sugeruje, że marzyciel lub krewny jest chory. Sen o sobie całkowicie ubrany na biało oznacza pobliskie niezadowalające zmiany, które mogą być nawet szkodliwe i związane ze zdrowiem. Sen o sobie ubrany w śmiesznie niemodny sposób sugeruje, że marzyciel niechętnie akceptuje współczesne idee i zwyczaje, czyli jest bardzo konserwatywny. Marzenie o sobie w modny sposób to bardzo dobry znak, bo to dobre przyjaźnie, korzystne sytuacje, zdrowa i korespondująca miłość, udane interesy itp. Marzenie o sobie kupowaniu lub korzystaniu z nowych ubrań, czyli garnituru lub sukienka, oznacza nadchodzące zmiany w życiu śniącego. Czarny lub ciemnoszary kolor ubioru oznacza niekorzystne zmiany (smutek, bieda, rozczarowania itp.). Gdy ma jeden lub więcej kolorów, zwłaszcza jasnozielony, oznacza to radości i sukcesy, zwłaszcza towarzyskie. Niebieskie ubranie oznacza zmianę w kierunku bardziej duchowego lub intelektualnego stanu, śniący zawsze szuka wyższych poziomów. Czerwień oznacza energię, zmianę w biznesie lub pracy, itp. Kiedy kobieta marzy o sobie, że ma na sobie wadliwe, zniszczone lub poplamione ubranie, może to oznaczać, że zostanie źle potraktowana z powodu nieporozumień z ludźmi, których szanuje. Jeśli wręcz przeciwnie, kobieta ma na sobie piękną sukienkę, oznacza to pobliskie sukcesy, zwłaszcza w relacjach społecznych zależnych od środowiska, w którym pracuje. Biała suknia zapowiada miłość do młodych kobiet i bardziej szczere i serdeczne przyjaźnie dla starszych. kobiety. Jeśli sukienka jest czarna, a jeszcze gorzej, jeśli jest brzydka i kiepskiej jakości, sugeruje to zazdrość i egoizm. Jeśli ma dużo kolorów lub kolorowych plamek, to symbolizuje nadchodzące zmiany także wzloty i upadki. Niektórzy ludzie okażą troskę o ciebie, podczas gdy inni cię zaatakują. Wiele z powyższych dotyczy również mężczyzn….

…Widok obrazu we śnie reprezentuje twoją potrzebę wyrażenia. Obraz jest symbolem intuicji i wewnętrznych realizacji. Śnienie, że malujesz swój dom, oznacza, że ​​odniesiesz sukces w nowym projekcie. Rozważ kolor obrazu, aby określić dodatkowe znaczenia. Na przykład czerwona farba może wiązać się z zamkniętymi podnieceniami. Śnienie, że obraz poplamił twoje ubranie, oznacza, że ​​jesteś zbyt krytykowany i to cię boli….

…Sen o jedwabiu ma ewidentne konotacje erotyczne. Jeśli jest to bielizna i należy do tej samej płci śniącej, oznacza to nasz narcyzm. Jeśli ubranie jest przeciwnej płci, mówi nam, że jesteśmy fetyszystami. Jeśli jedwab jest biały, to mówi o nadziei na małżeństwo. Jeśli jedwab jest czarny, oznacza to chorobliwy erotyzm. Krzykliwe kolory podpowiadają nam, do której symboliki koloru musimy dodać chęć przyciągnięcia uwagi innych….

…Widok myszy we śnie symbolizuje problemy domowe, utratę biznesu lub problemy z przyjaciółmi. Myszy reprezentują drobne problemy, które z czasem zostaną rozwiązane. Śnienie, że zabijasz mysz, oznacza, że ​​unikniesz swoich problemów. Śnienie, że mysz skacze do ciebie lub na twoje ubranie, pokazuje skandal, w który będziesz bardzo zaangażowany….

…Marzenie o znalezieniu ptasiego gniazda z kilkoma jajkami sugeruje nadchodzące sukcesy, także w aspekcie ekonomicznym, a co za tym idzie przyniesie wiele satysfakcji i przyjemności. W przypadku małżeństw ten rodzaj snu zwykle zapowiada, że ​​będą mieć kilkoro dzieci. Sen, że jesz jajka, sugeruje, że coś może powodować trudności w domu lub w rodzinie. Sen o rozbitych jajkach sugeruje, że możesz dostać to, czego chcesz, ale może się to zdarzyć, jeśli będziesz postępować ostrożnie, aby uniknąć potknięcia. Śnienie o ptasich jajach zwiastuje dobre wieści z daleka. Sen o zgniłych jajach sugeruje, że nie powinieneś oczekiwać nagrody za to, co już zrobiłeś lub za to, co możesz zrobić w przyszłości, ponieważ wkrótce nadejdą pewne nieporozumienia i straty. Śnienie, że ktoś rzuca jajkami, a jednocześnie dostrzega swoją twarz lub ubranie, sugeruje, że prawdopodobnie zaangażujesz się w podejrzany i niebezpieczny interes….

…Kolory w snach mają taką samą symbolikę i znaczenie, jak te znane w prawdziwym życiu i tak należy je interpretować, gdy śnisz o ubraniach. Marzenie o wieszaniu czystych ubrań na sznurku może oznaczać, że w relacjach intymnych jesteś uważany za osobę odpowiedzialną za swoje czyny, która nie boi się krytyki. Oznacza również dobrobyt, zwłaszcza gdy elementy ubioru są złote lub żółte. Śnienie o wieszaniu brudnych części garderoby lub zajmowaniu się nimi oznacza, że ​​boisz się czegoś złego lub przynajmniej bycia krytykowanym za to, co zrobiłeś; jeśli wieszasz brudną bieliznę, znaczenie się pogarsza. Śnienie o brudnych i podartych ubraniach oznacza smutek, złe wieści itp. Gdy kobieta marzy o utrzymaniu własnego czystego ubrania, sugeruje, że jej najbliższa przyszłość jest pozytywna. Jeśli wydają się rozdarte, sugeruje to smutek. Jeśli ubrania są poplamione, oznacza to, że angażujesz się z ludźmi, którzy nie są dobrzy dla twojego życia. Sen, że masz pod dostatkiem ubrań, sugeruje coś wręcz przeciwnego, co oznacza, że ​​chcesz mieć dobre ubrania i żyć bardziej komfortowo. Generalnie oznacza to intymne niezadowolenie z życia, które masz, ponieważ aspirujesz do czegoś lepszego. Śnienie o starych, brudnych, podartych i wypranych ubraniach leżących na podłodze sugeruje, że wkrótce wypełnią Cię troski i różne problemy, być może mniej lub bardziej przejściowe choroby. Sen o przymierzaniu jakiejkolwiek części garderoby należącej do kogoś innego sugeruje problemy z intymnością, niepewność i nadzieję, że ktoś pomoże ci rozwiązać twoje problemy. Śnienie, że nosisz ubrania na lewą stronę, oznacza utratę przyjaciół i osób, które wcześniej w jakikolwiek sposób z tobą współpracowały. Śnienie o nowym i pięknym ubraniu oznacza, że ​​wkrótce otrzymasz wyróżnienie lub przynajmniej zostaniesz pochwalony; jest to szczególnie prawdziwe w przypadku intelektualistów, artystów itp. Sen, że straciłeś ubranie, które chciałeś założyć, sugeruje, że tracisz nie tylko rzeczy materialne, ale być może wartości mentalne i moralne. Sen o noszeniu metalowej zbroi i czuć się z nią dobrze, sugeruje, że chcesz, aby ci schlebiało, zasłużyłeś na wyróżnienia i możesz próbować wejść do wyższych sfer lub do ważnych kręgów politycznych. Jednak metal zbroi sugeruje, że jesteś uwięziony, więc nic nie dostaniesz….

…Jeśli jest bałagan, musimy uporządkować i zaktualizować naszą wiedzę. Pusta oznacza, że ​​nie jesteśmy przygotowani do sytuacji, z którą chcielibyśmy się zmierzyć z powodu braku wiedzy. Jeśli jest pełny i uporządkowany, a jakość treści jest niska, musimy zaktualizować naszą wiedzę. Jeśli jakość tkanin jest dobra i wszystko jest białe, dojdzie do choroby lub urazu. Jeśli ubranie jest kolorowe, to zapowiada, że ​​dzięki naszej wiedzy zdobędziemy bogactwo i dobrobyt….

…Śnienie o iguanie lub jaszczurce symbolizuje, że żyjesz, przynajmniej do tej pory, nieszczęśliwym życiem. Oznacza to, że nie jesteś nieszczęśliwy z powodu jakichkolwiek problemów ekonomicznych, ale głównie z powodu problemów psychicznych, moralnych i społecznych; jesteś bardzo blisko bycia wulgarnym i brudnym. Jaszczurka lub iguana nie są symbolem inteligencji, ale raczej niezdarności i wegetatywnej egzystencji. W naszej rzeczywistości zarówno jaszczurka, jak i legwan reprezentują inwolucję gigantycznych dinozaurów, więc twoje marzenie będzie miało to samo. W tym przypadku twoja podświadomość ostrzega cię, że twoje nastawienie jest niewłaściwe. Śnienie, że jaszczurka lub iguana wspina się na ścianę lub drzewo, oznacza, że ​​chociaż będzie to robione w wolnym tempie, śniący w końcu osiągnie swoje cele z sukcesem. Śnienie, że zabijasz jaszczurkę lub iguanę, sugeruje, że będziesz zmagać się ze złą reputacją, którą zdobyłeś. Wskazuje również, że starasz się utrzymać swoją fortunę lub obawiasz się, że możesz stracić przyjaźń lub miłość. Kiedy kobieta śni, że jaszczurki lub legwany szarpią jej ubranie, jest to ostrzeżenie, że wkrótce nadejdą smutki, rozczarowania, intrygi itp. Może również sugerować chorobę bliskiej osoby, rodziny lub przyjaciela. Kiedy człowiek ma tego typu sen, sugeruje to, że jego wrogowie szukają sposobów, aby go skrzywdzić. Sen o jaszczurkach lub legwanach, które stoją w miejscu, sugeruje, że prowadzisz niekonsekwentne, nędzne, wulgarne i brudne życie. Sugeruje brak intelektu, otępienie umysłowe i ostrzega śniącego, że musi zmienić swoje nastawienie….

Ubranie się oznacza obfitość finansową. Aby to zdjąć, oznacza to straty i kłótnie. W książce pokazuje, że rzeczywistość nie będzie zgodna z twoimi opiniami….

…Śnienie, że stoisz pod orzeźwiającym i pięknym deszczem i że jest też słońce, sugeruje, że wkrótce doświadczysz radości i dobrobytu, które są w jakiś sposób związane z twoją młodością. Śnienie, że bardzo mocno pada, a śniący szuka schronienia, aby uniknąć zamoczenia, sugeruje, że odniesie sukces w swoich projektach i planach. Śnienie, że inni mokną w deszczu, oznacza, że ​​śniący oddala się od niektórych przyjaciół, ponieważ stracili pewność siebie. Śnienie, że deszcz przecieka w twoim pokoju, symbolizuje, że tęsknisz za romansami. Kiedy te wycieki są brudne i zabłocone, oznacza to, że śniący będzie miał poważne, a nawet niebezpieczne problemy. Ten sen jest właściwie ostrzeżeniem. Kiedy rolnik lub chłop marzy, że pada na ich uprawy i ten deszcz może je zniszczyć, symbolizuje to straty biznesowe lub spory społeczne. Śnienie, że pada, a chmury są bardzo ciemne, jest ostrzeżeniem, że w najbliższej przyszłości możesz doświadczyć nieporozumień i wpadek w swoich sprawach. Śnienie o burzliwym deszczu jest zawsze złym znakiem; przepowiada problemy w biznesie, w relacjach braterskich i społecznych, itp. Śnienie, że słyszysz deszcz padający na dach twojego domu, sugeruje szczęście i dobre samopoczucie w domu oraz przyszłą poprawę ekonomiczną. Jeśli pragniesz deszczu, gdy nie śpisz, a potem zasypiasz i śnisz, że pada i nie zmokniesz, to sugeruje, że masz potencjalną fortunę i wkrótce otrzymasz znaczny i nieoczekiwany dochód, w przeciwnym razie śniący brakuje prawdziwej miłości. Kiedy kobieta śni, że deszcz zmoczył ją i poplamił jej ubranie, oznacza to, że postępuje źle, oszukuje kogoś lub kłamie w delikatnej sprawie swoim znajomym, więc wkrótce będzie miała z tego powodu problemy. Kiedy kobieta śni, że moknie w deszczu, oznacza to, że z powodu niedyskretnych rozmów z innymi na temat ich upodobań i przyzwyczajeń padnie ofiarą podejrzeń i oszczerstw. Ten sen jest ostrzeżeniem, że powinna być bardziej dyskretna, zwłaszcza z nieznajomymi….

…Śnienie, że masz poplamione ręce lub ubranie, symbolizuje ostrzeżenie, że z nieistotnych powodów pojawią się w rodzinie kłótnie, złość i nieporozumienia. Śnienie, że inni mają poplamione ręce, oznacza, że ​​będziesz cierpieć nieuzasadnione oskarżenia i zniewagi. Śnienie, że myjesz ręce, sugeruje, że śniący chce dołączyć do wesołych i świątecznych grup, ale nie wie jak. Kiedy kobieta marzy, że podziwia własne ręce, symbolizuje to, że chce przyciągnąć uwagę mężczyzny. Kiedy kobieta marzy, że podziwia ręce innych, symbolizuje zazdrość, a także wskazuje, że będzie cierpieć zazdrość mężczyzny. Kiedy kobieta śni, że mężczyzna ściska jej rękę, oznacza to, że grozi jej popełnienie wykroczenia lub coś nielegalnego. Jeśli kobieta marzy, że inni ludzie całują jej ręce, jest to ostrzeżenie, ponieważ oznacza, że ​​padnie ofiarą intryg przeciwko jej dobrej reputacji. Kiedy kobieta marzy o opanowaniu ognia bez poparzenia rąk, sugeruje to, że zajęła ważną pozycję. Śnienie, że masz związane ręce, sugeruje niemożność osiągnięcia tego, czego chcesz, ale jeśli uda ci się we śnie rozwiązać, oznacza to, że możesz to osiągnąć dzięki wysiłkowi. Śnienie o pięknych dłoniach oznacza, że ​​odniesiesz sukces społeczny, co oznacza poprawę w tych sprawach, którymi się zajmujesz. Śnienie o brzydkich rękach lub, co gorsza, o zdeformowanych rękach, sugeruje nadchodzące niepowodzenia, które mogą doprowadzić cię do ruiny. Śnienie o zakrwawionych rękach nie jest dobrym snem; kojarzy się ze smutkiem, chorobami itp. Sen o zranionej dłoni oznacza, że ​​ktoś skorzysta z Twojej pracy i wysiłku. Sen o amputowanej ręce sugeruje, że będziesz żyć samotnie, ponieważ inni będą Cię źle rozumieć, a Ty też nie zrozumiesz siebie. Śnienie, że palisz ręce, oznacza, że ​​przeceniasz swoje ambicje, sławę lub władzę. Sen, że masz włochate dłonie, sugeruje, że nie nadajesz się do pracy lub biznesu; symbolizuje kompleks niższości. Śnienie o bardzo długich rękach oznacza, że ​​wkrótce osiągniesz przynajmniej część swoich marzeń. Śnienie o karłowatych rękach sugeruje coś przeciwnego. Śnienie o brudnych rękach oznacza zazdrość i egoizm….