…Ujawnia istnienie pragnienia zmysłowego, ekonomicznego lub duchowego. Są oznaką dostatku, dobrobytu i przyjemności. Śnienie o dojrzałych owocach do spożycia oznacza, że ​​będziemy się cieszyć dobrym zdrowiem, dobrymi zyskami i obfitymi przyjemnościami bez żadnego wysiłku. Jeśli owoc jest kwaśny lub zielony, to znak, że nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby cieszyć się wszystkimi tymi korzyściami. Jeśli owoc ma robaki lub jest zgniły, to taki sen oznacza, że ​​przyjemności zostaną osiągnięte, gdy nie będziemy już mogli się nimi cieszyć. Jeśli mamy to marzenie w sezonie, w którym owoce smakują lepiej, korzyści będą maksymalne. Jeśli mamy go o innej porze roku, możemy cierpieć z powodu skandali, rozstań, chorób i problemów….

…Jeśli małże żyją, są symbolem radości i szczęścia. Jeśli owoce morza są martwe, oznacza to obawy i wady lub zawiedzione nadzieje….

Sen o jedzeniu owoców morza oznacza ból i rozczarowanie. Szemranie przeciwko tobie….

Wzajemne zrozumienie, szczere i głębokie myśli.

Widzenie lub jedzenie owoców morza we śnie oznacza obawy, nadzieje i opóźnienia w twoich projektach. Widok żywych skorupiaków oznacza szczęście, szczęście i bogactwo….

…Zwykle drzewa, które pojawiają się w naszych snach, symbolizują ochronę materialną, której siła będzie zależeć od wyglądu i siły samego drzewa, czy je obejmujemy, czy też mają owoce, czy nie. Jeśli zobaczymy jedno lub kilka liściastych i silnych drzew, ochrona będzie większa. Jeśli są to słabe drzewa, oznacza to, że jesteśmy bezradni. Jeśli drzewo jest pełne kwiatów lub owoców poza sezonem, oznacza to smutek. Jeśli drzewo ma kwiaty lub owoce w odpowiednim sezonie, oznacza to przyjaźń i miłość. Suszone drzewo wskazuje na nieszczęście. Drzewo z połamanymi gałęziami oznacza chorobę. Drzewo wypełnione zielonymi liśćmi to zysk. Wspinaczka na drzewo oznacza honor i fortunę. Spadnięcie z drzewa oznacza utratę wsparcia ze strony przełożonych. Jeśli spadniemy z drzewa z małej wysokości, to jest to śmieszne. Ten sen może nam również mówić o naszej potrzebie pogłębienia naszych korzeni, czy to genealogicznych, czy duchowych….

…Śnienie, że przechodzisz przez kwitnący sad w towarzystwie ukochanej osoby (dziewczyny, współmałżonka, matki, dzieci) oznacza, że ​​Twoje marzenia się spełnią, o ile jest to coś rozsądnego i wykonalnego. Śnienie, że w tym ogrodzie obfituje w dojrzałe owoce, oznacza satysfakcję dzięki wierze w to, co zrobiłeś, nagrodę w niedalekiej przyszłości, która przyniesie pokój i szczęście w twoim domu. Śnienie, że jesteś w sadzie i przybywają jakieś zwierzęta i zaczynają jeść owoce, które spadły na ziemię, sugeruje, że przegrasz w sporach i konfliktach, które mają się wydarzyć, ponieważ to, co twierdzisz, nie należy do ty. Śnienie, że zbierasz jakikolwiek dojrzały owoc, jest oznaką dobrobytu i wielu sukcesów. Śnienie o sadzie zarażonym robakami wskazuje na różnego rodzaju problemy i cierpienia. Śnienie, że zostajesz złapany w sadzie, oznacza miłość lub zazdrość biznesową oraz egoizm rywali. Sugeruje również, że są lub będą problemy w domu i w twoim małżeństwie. Śnienie, że kontemplujesz jałowy sad, tj. Bez owoców i bardzo mało listowia, sugeruje, że możliwości uzyskania tego, czego pragniesz, stają się znikome. Śnienie, że w środku zimy sad pokryty jest liśćmi i zielenią, sugeruje, że przestaniesz myśleć o swojej przyszłości z powodu przyjemności i zabawy, których faktycznie doświadczasz, a to będzie bardzo trudna do rozwiązania sytuacja. Śnienie, że silne wiatry uderzają o rośliny i drzewa w sadzie, sugeruje, że czeka Cię nieprzyjemna wizyta lub że otrzymasz niepożądane zadanie do wykonania….

(Owoce morza)

…Śnienie, że znajdujesz się w labiryncie z niekończącymi się korytarzami i mylącymi drogami, jaskiniami lub tunelami, które się przecinają, sugeruje zamęt umysłowy; oznacza to, że na początku twoje sprawy, interesy, uczucia itp. są bardzo złożone. Kiedy śnisz w ten sposób, często oznacza to, że twoja żona / mąż, dziewczyna / chłopak lub twoja rodzina są osobami, które dezorientują cię psychicznie, co często powoduje chorobę lub rozstania. Kiedy labirynt jest bardzo ciemny, zapowiada poważną chorobę śniącego lub ludzi, którzy pojawiają się we śnie. Jeśli labirynt w jakiś sposób odnosi się do jakiegokolwiek środka transportu, sugeruje, że myślisz o śmierci lub pragniesz jej umrzeć. Kiedy labirynt znajduje się w pięknym lesie i lepiej, jeśli znajduje się w sadzie drzew owocowych, bez względu na to, czy kwitną, czy już wiszą na nich owoce, zapowiada nieoczekiwane radości i dobrobyt. Śnienie, że znajdujesz się w labiryncie linii kolejowych, autobusów lub innych pojazdów, sugeruje rozpoczęcie podróży, ale będzie to nudne i bezproduktywne zarówno pod względem społecznym, jak i ekonomicznym….

…Zwykle drzewa pojawiające się w naszych snach symbolizują materialną ochronę, której siła będzie zależeć od wyglądu i mocy, jaką na nich zobaczymy, czy je obejmujemy, czy też wydadzą owoce. Sen może również powiedzieć nam o potrzebie pogłębienia naszych korzeni, czy to genealogicznych, czy duchowych….

(Owoce morza).

…Nowe przedmioty, jeśli są użyteczne, oznacza to okres korzyści. Kupując przedmiot, który już mamy, ryzykujesz trudności finansowych. Kupując odzież, potrzebujemy bezpieczeństwa, komfortu. Kupując meble, przynosi to korzystną sytuację finansową. Kupując warzywa, zapowiada się kłótnie w domu. Owoce, które kupujesz, są odzwierciedleniem sentymentalnego rozczarowania….

…Kiedy we śnie pojawia się uprawiana ziemia, która wydaje dobre owoce, zawsze oznacza to dobrobyt i szczęście. Wręcz przeciwnie, jeśli ziemia wygląda na opuszczoną, zawsze jest to oznaka niepowodzenia i rozczarowania. Jeśli śniący we śnie widzi, że jest pokryty brudem, oznacza to, że będzie musiał ponieść upokorzenie i straty finansowe….

…Figi i drzewo figowe symbolizują obfitość i płodność, chyba że drzewo figowe jest suche, wówczas staje się symbolem ubóstwa i bezpłodności. Marzyć o dojrzałych figach i je jeść, oznacza, że ​​będziemy się cieszyć dobrym zdrowiem, dobrymi dochodami i obfitymi przyjemnościami bez żadnego wysiłku. Jeśli figi nie są dojrzałe, oznacza to, że nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby cieszyć się wszystkimi tymi korzyściami. Jeśli owoce figi mają robaki lub zgniły, ta przyjemność zostanie osiągnięta, gdy nie będziemy już mogli się nimi cieszyć. Jeśli mamy to marzenie w sezonie, w którym figi są najlepsze, korzyści będą maksymalne. Jeśli mamy go w innym sezonie, możemy cierpieć z powodu skandali, rozstań, chorób i problemów….

…Sen, że jesz dowolny owoc, jest zwykle niekorzystnym snem, zwłaszcza gdy owoc jest jeszcze zielony. Śnienie o niedojrzałym owocu, który wciąż znajduje się na drzewie, zwiastuje pomyślną przyszłość. Śnienie o małym zielonym owocu, który wciąż rośnie na jego drzewie, sugeruje, że będziesz musiał włożyć duży wysiłek, aby osiągnąć swoje cele. Kiedy kobieta śni, że je niedojrzały owoc, sugeruje to, że została zdyskredytowana przez oszczerstwa i plotki. Śnienie, że kupujesz lub sprzedajesz owoce, oznacza, że ​​Twoja firma jest produktywna. Jeśli owoc jest niedojrzały, sugeruje to, że twoje sprawy nie pójdą dobrze i że długo nie zyskasz….

…Sen o dzikich kaczkach pływających spokojnie w czystych i spokojnych wodach sugeruje, że śniący jest w pokoju ze sobą, a może też oznaczać, że marzyciel przygotowuje długą podróż, która będzie przyjemna i produktywna. Śnienie o dzikich kaczkach latających na słonecznym i cichym niebie może oznaczać, że sprawy śniącego wymagają czasu, aby osiągnąć owoce. Sen o polowaniu na kaczki sugeruje, że śniący myśli o zmianie pracy, biznesie itp. Jeśli podczas snu inni ludzie strzelają i zabijają latające kaczki, oznacza to niepowodzenie w planach śniącego z powodu interwencji innych….

…Jedz owoce to powodzenia i zrealizowane projekty. Zgniły owoc to nie do pogodzenia nienawiść i zazdrość….

…Jeśli śnisz o: liściastym drzewie z kwiatami, to sygnał do satysfakcji, zdrowia i szczęścia wokół Ciebie. Martwe drzewo bez kwiatów oznacza strach, nieufność i stratę. Upadek z drzewa oznacza stratę ekonomiczną. Jeśli zbierasz owoce z drzewa, oznacza to, że otrzymasz nieoczekiwane pieniądze….

Jak wszystkie owoce pełne nasion, symbolizuje płodność i można go odnieść do pomysłów i projektów, które będziemy musieli rozwinąć.

…Marzenie o wielu dużych pojemnikach wypełnionych mlekiem sugeruje nadchodzący dobry bieg i / lub dobry interes, korzystne partnerstwa itp. Ale jeśli w pojemnikach jest mało mleka, a co gorsza, jeśli są puste, oznacza to coś przeciwnego. Sen, że ładujesz pojemnik z mlekiem, sugeruje, że pracujesz w służbie innym i nie czujesz się z tym dobrze, ponieważ aspirujesz do czegoś lepszego. Śnienie, że pijesz mleko, to sprzyjający sen, ponieważ zapowiada dostatek dla twojego domu, wypoczynku, dobrych interesów i pozytywnych relacji społecznych. Sen, że negocjujesz z mlekiem, sugeruje, że wkrótce Twoja firma się poprawi. Śnienie, że wyrzucasz mleko, ostrzega, że ​​marnujesz okazje. Śnienie o rozłożonym mleku oznacza, że ​​nadchodzą poważne problemy. Śnienie, że próbujesz pić mleko, ale nie możesz tego zrobić, jest ostrzeżeniem, że grozi ci utrata materiału lub przyjaciół. Śnienie, że kąpiesz się w mleku, symbolizuje pragnienie rozrywki, przyjemności, luksusów itp. Sen ten występuje częściej wśród kobiet, które doświadczają trudności i chcą żyć w dostatku. Śnienie, że dojesz krowę lub jakiekolwiek inne zwierzę, sugeruje, że wkrótce dostaniesz dobre okazje, z których powinieneś skorzystać. Jeśli mleko wypadnie poza wiadro, sugeruje to, że wątpisz w skorzystanie z tych okazji. Śnienie o kwaśnym mleku symbolizuje twój własny dyskomfort, niepokój i lęk przed zachorowaniem. Kiedy śnisz, że pijesz mleko podczas jedzenia innych potraw, zwłaszcza jeśli takim jedzeniem są owoce morza, sugeruje to, że obawiasz się, że możesz zostać zmuszony do wykonania nieprzyjemnych czynności, dlatego ten sen sugeruje intymny bunt przeciwko czemuś, co się nie wydarzyło. Śnienie, że jesteś właścicielem mleczarni i że mleko jest na twój widok, to dobry znak i sugeruje nadchodzący sukces w tym, co robisz, i szczęście w domu i rodzinie….