…Śnienie, że bierzesz udział w pogrzebie i pochówku bardzo drogiej osoby lub członka rodziny, sugeruje, że w Twojej rodzinie wszystko układa się świetnie i wkrótce odbędzie się ślub. W niektórych przypadkach sen ten ujawnia, że ​​śniący bardzo pragnie, aby ktoś umarł. Jeśli pada podczas pogrzebu, sugeruje łzy, w którym to przypadku oczekuje się, że wydarzy się coś złego, na przykład choroba, straszna sprawa lub nieszczęśliwy wypadek. Sen o epitafium sugeruje nadchodzące złe wieści lub przynajmniej bardzo nieprzyjemną wiadomość. Śnić, że stoisz samotnie przed grobowcem, czytając epitafium zapowiadające nadchodzącą chorobę. Śnienie, że piszesz epitafium, oznacza utratę przyjaciela, którego darzysz wielkim szacunkiem. Sen o własnym pochówku czasami oznacza, że ​​w prawdziwym życiu dajesz dużo samozadowolenia, tolerancji dla siebie, użalania się nad sobą, bez poprawiania swoich błędów, wolisz je raczej ukrywać. Ten sen jest zwykle ostrzeżeniem, że popełniasz poważne błędy, które ostatecznie spowodują problemy, w tym kwestie prawne. Jeśli śnisz, że zabrano cię z trumny, oznacza to, że poniesiesz poważne obrażenia, ale z czasem odzyskasz swój prestiż i spokój. Śnić, że jesteś świadkiem pogrzebu zwiastującego nieszczęśliwe małżeństwo lub chorobę. Śnienie, że jesteś na pogrzebie nieznanej osoby, wywołuje obawy. Jeśli jest to pogrzeb dziecka lub rodzica, zwykle oznacza to różnego rodzaju poważne problemy, które dotkną całą rodzinę, ale na szczęście nie wiąże się to ze śmiercią. Jeśli śnisz, że bierzesz udział w pogrzebie krewnego, wszyscy ubrani na czarno, symbolizuje wdowieństwo lub przynajmniej, że będziesz cierpieć na chorobę układu nerwowego, to powód, dla którego możesz bać się śmierci….

…Udział w pogrzebie oznacza utratę przyjaciół lub wyobcowanie z bliskimi. Bycie świadkiem własnego pogrzebu oznacza nieudaną miłość lub złe małżeństwo….

…Sen o pogrzebie symbolizuje, że w Twoim życiu pewne sytuacje się skończą. Sen o pogrzebie wskazuje, że chcesz zakończyć z kimś kilka negatywnych spraw. Sen o uczestnictwie w pogrzebie członka rodziny oznacza, że ​​spróbujesz oddzielić się od relacji rodzinnych i być wolnym….

…Pomoc w pogrzebie w snach oznacza, że ​​zbliżają się fatalne wieści. Jeśli marzysz o własnym pogrzebie, oznacza to, że przeżyjesz nieszczęścia….

…Jeśli marzymy o pogrzebaniu kogoś, jest to zapowiedź zwycięstwa nad naszymi wrogami. Jeśli zostaniemy pogrzebani żywcem, okazuje się, że ktoś stara się nas skrzywdzić. Jeśli jesteśmy pogrzebani martwi, to znak długiego i szczęśliwego życia, a także wzrostu naszego majątku. Jeśli zostaniemy pochowani w grobowcu, a nie w niszy, oznacza to, że zostaniemy właścicielami domu lub gospodarstwa….

…Śnienie o uczestnictwie w pogrzebie oznacza fatalne wydarzenia. Uczęszczanie na własne jest oznaką nieszczęść….

…O pogrzebie mówimy jako o ceremonii religijnej towarzyszącej pogrzebowi, dlatego mówimy o duszy zmarłego. Jeśli jest to pogrzeb kogoś, kogo znamy, oznacza to ślub tej osoby. Jeśli jest dla dziecka, zapowiada jego chrzest. Jeśli nie wiemy, kto prowadził pogrzeb lub jest to bardzo bliski krewny, oznacza to, że chcemy wyeliminować osobiste sytuacje i problemy lub kompleksy winy….

…Wesele oznacza szczęśliwe wydarzenie rodzinne. Pogrzeb, choroba….