…Jedzenie lub kupowanie szynki to interesy z mądrą kobietą. Szynka wskazuje również na rozczarowania, smutki i utrapienia….

Sen, że jesz szynkę, sugeruje pragnienie przyjemnych spacerów, przyjęć i wygodnego życia. Kiedy kobieta marzy, że gotuje szynkę, symbolizuje to szczęśliwy, spokojny, bezproblemowy i przyjemny dom oraz dobre relacje społeczne. Śnienie o obfitości szynek, a co gorsza, jeśli są w trakcie gnicia, sugeruje, że ktoś próbuje cię oszukać. Śnienie, że kroisz plasterki szynki, sugeruje, że w końcu będziesz mieć kontrolę nad wszelkim oporem i przeszkodami, z którymi się spotykasz. Śnienie, że przygotowujesz szynkę, aby zacząć podawać ją swoim gościom, sugeruje, że zwrócą na Ciebie uwagę innych. Śnienie, że handlujesz lub sprzedajesz szynki, oznacza nadchodzący dobrobyt i dobre zdrowie dla Ciebie i Twojej rodziny. Sen o aromacie pieczonej szynki sugeruje, że wkrótce zostaniesz nagrodzony interwencją innych….

Surowy lub niedogotowany wskazuje na cierpienie, rozczarowanie. Gotowane, perspektywa szczęścia. Śmierdzący lub zgniły, porażka, pech. Jedząc, zostaniesz zlekceważony….