…Jeśli zostaniemy zjedzeni przez dużą rybę, oznacza to, że jesteśmy w trakcie doskonalenia i oczyszczania. W innych przypadkach pożarcie przez rybę wskazuje na realne zagrożenie, które może spowodować straty moralne i materialne. Małe rybki, które próbujemy złapać rękami i wymknąć się, odzwierciedlają wspomnienie lub strach przed sentymentalnymi rozczarowaniami. Martwe lub samotne ryby wskazują na gorycz, rozpacz i samotność. Samotna ryba kryjąca się wśród skał ujawnia chęć ukrycia się, gdzie możemy uniknąć odpowiedzialności i smutków….

…Sen o rybach jest sygnałem spokoju i harmonii w domu, wyciszenia ducha. Łowienie dużych ryb oznacza, że ​​powie się ci kłamstwo lub tajemnicę. Małe ryby to dyskusje i nadchodzące niebezpieczeństwa. Wskazuje również zaproszenie na wesele….

…Jeśli śnimy, że ryby wymykają się nam z rąk, gdy próbujemy wyciągnąć je z morza, to odzwierciedla to nasze emocjonalne frustracje. Widok ryb pływających między skałami lub chowających się pod wodą mówi nam o chęci uniknięcia obowiązków, które są dla nas ciężarem….

…Marzenie o łowieniu ryb i przynajmniej zdobycie jednej ryby oznacza sukces w sprawach i biznesie, być może odzwierciedlony w formie pieniędzy lub papierów wartościowych, a wszystko to w najbliższej przyszłości. To zapowiedź szczęścia. Śnienie o tym, że już ma rybę, ale ucieka i wpada z powrotem do wody, jest ostrzeżeniem, że każda sprawa, którą śniący już ma, może zawieść. Marzenie o łowieniu ryb za pomocą sieci i tym samym może oznaczać, że istnieje silna konkurencja i ryzyko w biznesie i sprawach. W przypadku miłości jest ostrzeżeniem przed groźnymi rywalami, aw biznesie, że są konkurenci gotowi do walki. Marzenie o złowieniu dużej ilości ryb siecią zapowiada duży sukces i zyski. Marzenie o zjedzeniu pysznej ryby może oznaczać, że marzycielowi wszystko idzie dobrze i tak pozostanie. Marzenia o rybach pływających w czystej wodzie sprzyjają najbliższej przyszłości. Ale jeśli ryby zdechną, może to oznaczać, że sprawy są złe i będą się pogarszać, powodując straty. Sen o użyciu wędki i niecierpliwość z powodu niczego nie złapanego i minęło dużo czasu sugeruje, że jest to ta sama sytuacja, w której przeżywają interesy śniącego. Może nie są takie złe, ale śniący nie powinien oczekiwać, że poprawią się w krótkim czasie. Marzenie o pływaniu w celu złowienia ryb ujawnia, że ​​śniący ma dobre zdrowie i ma zdolność do osiągnięcia wszystkiego, czego chce. Śnienie o rybach w czystej, bieżącej wodzie sugeruje, że śniący ma zdolność zbliżania się do bogatych ludzi i że wkrótce otrzyma korzyści. Jeśli kobieta o tym marzy, to zapowiada, że będzie się jej szukał dystyngowany mężczyzna. Śnienie o martwej rybce zwiastuje problemy zdrowotne lub inne niefortunne zdarzenie. Sny o rybakach pracujących w wodzie to dobry czas dla marzyciela. Śnienie o byciu na targu rybnym, nawet jeśli nic nie kupujesz, może oznaczać, że biznes jest produktywny i istnieją obecnie dobre relacje społeczne. Ale jeśli ryby są zgniłe, oznacza to różne problemy, takie jak problemy zdrowotne….

…Marzenie o rybie to energia i oszczędność. Widok ryby w czystej wodzie pokazuje, że twoja wolność jest związana z twoimi uczuciami….

Marzenie o haczyku na ryby sugeruje możliwość poprawy w najbliższej przyszłości, która nie jest właściwie wykorzystana.

…Śnienie o jeziorze dostarcza nam informacji o naszych emocjach. Jezioro otoczone bujną roślinnością zwiększa sens życia i sentymentalizm oraz wskazuje na chęć wyrażania miłości i emocji oraz pasji do życia. Jeśli banki są jałowe, to wskazują na strach przed niemożnością zrealizowania naszych miłosnych pragnień. Jeśli woda jest czysta, to potwierdza, że ​​nasze uczucia są dobrze uzasadnione. Jeśli burza niepokoi lub porusza wody, jest to zapowiedź trudnej miłości. To, co powiedzą lub zrobią towarzyszące nam osoby, poinformuje nas o naszych prawdziwych osobowościach. Łowienie ryb na jeziorze wskazuje na naszą chęć znalezienia partnerów. Jeśli jezioro jest bardzo mętne i są tam martwe ryby lub jezioro jest wyschnięte, oznacza to niepowodzenie naszych sentymentalnych nadziei….