…Śnienie, że masz skrzydła, ukazuje twoją słodką, anielską stronę. Możesz potrzebować ochrony przed stresami i problemami życiowymi. Możesz też próbować uciec z trudnej sytuacji. Sen o ptasich skrzydłach wskazuje na pragnienie wolności….

…Symbolizuje bogactwo i hojność, dobroć, cierpliwość i żyzność gleby. Zwykle, gdy pojawiają się w naszych snach, wskazują, że brakuje nam niektórych z ich cech. Sen może mieć również inne znaczenie, w zależności od okoliczności snu. Jeśli krowy są grube i błyszczące, oznacza to bogactwo i dobrobyt. Jeśli są chudzi i zubożali, to taki sen wskazuje na biedę. Ciąża krowa zwykle zapowiada zbliżający się poród w rodzinie lub pokazuje, że rodzi się nam jakiś pomysł i ten projekt będzie opłacalny….

…Marzenie o monetach bez określania ich wartości zwykle wskazuje na potrzeby ekonomiczne. Śnienie o złotych monetach i wyróżnianiu ich wartości oznacza, że ​​śniący prowadzi wygodne życie w otoczeniu zabawy, przejażdżek, imprez, wycieczek itp. Marzenie o srebrnych monetach bez rozróżniania wartości oznacza wątpliwe interesy, niewygodne kompromisy i rodzinę problemy. Jest lepiej, jeśli srebrne monety wyglądają na nowe i błyszczące. Jeśli młoda kobieta marzy, by jej kochanek podarował jej złote monety ”, oznacza to, że ich małżeństwo będzie stabilne finansowo. Jeśli młoda kobieta marzy, że jej kochanek daje jej srebrne monety, a co gorsza, jeśli są stare, ostrzega, że ​​musi zachować czujność, bo wkrótce ją oszuka. Sen o kilku miedzianych monetach wskazuje na żmudną pracę, która nie jest dobrze płatna. Sen o monetach niklowych lub innym podobnym metalu wiąże się z intensywną aktywnością, ciężką pracą, ciągłą pracą, ale z bardzo niskimi standardami pod każdym względem. Śnienie o monetach o mniejszej wartości lub starych monetach, których już nie ma, sugeruje, że obawy śniącego szybko się pogarszają, co wkrótce doprowadzi marzyciela do bardzo trudnej sytuacji pod względem ekonomicznym i zdrowotnym. Sen o utracie monet wskazuje, że będą straty, frustracje i niepowodzenia. Sen o znalezieniu w ziemi monet o niskiej wartości sugeruje, że plany lub projekty, które śniący rozpoczął, mają przyszłość. Marzenie o sprawdzaniu i liczeniu monet o małej wartości sugeruje, że śniący jest na dobrej drodze, jeśli chodzi o interesy lub relacje….