…Śnienie o portfelach lub walizkach sugeruje, że chcesz odbyć długą podróż lub zmienić styl życia, pracę lub biznes. Realizacja takiego pragnienia zależy od tego, jaka jest walizka (nowa i ładna, stara i brzydka, zepsuta itp.). Jeśli walizka zostanie zgubiona lub zniknie, sugeruje to, że doświadczysz frustracji i prawie nie będzie szans na spełnienie Twoich marzeń. Chodzenie z portfelem w ręku sugeruje, że wkrótce będziesz podróżować. Marzenie o nieporęcznym i ciężkim portfolio sugeruje, że jesteś przeciążony pracą i obowiązkami oraz że nie możesz się doczekać zmiany tempa swojego życia. Marzenie o pełnej (jakiejkolwiek) walizce sugeruje dobrobyt. Jeśli widzisz, że jest pusty, jest to ostrzeżenie przed przyszłymi stratami i awariami. Ten sen sugeruje, że należy szukać oszczędności i unikać marnowania pieniędzy, zapobiegając przyszłym problemom….

Sen o walizkach lub bagażu reprezentuje pragnienia, potrzeby i obawy, które odczuwasz i które ważą w prawdziwym życiu, powinieneś spróbować zmniejszyć nadmiar problemów i pragnień i trochę się zrelaksować.

Skrzynie są symbolami snów dla sekretnych rzeczy, które są głęboko ukryte.

Sen o etui oznacza, że ​​znasz kilka sekretnych rzeczy, dobrze ukrytych w sobie.

Ujawnia nieświadome pragnienie ucieczki z sytuacji, zawodu lub osoby, która nas gnębi. Jeśli nie kończymy pakowania walizki, to taki sen świadczy o tym, że czujemy się sfrustrowani czymś, co dotyczy naszego codziennego życia, ale bez chęci ucieczki. Jeśli nosimy ciężką, ogromną walizkę, ujawnia się, że jest w nas tajemnica, która nas prześladuje i chcemy być wolni. Jeśli ktoś ukradnie naszą walizkę lub ją zgubimy, co ujawnia, że ​​podejrzewamy, że ktoś nas wykorzystuje lub próbuje przejąć naszą własność….

Oznacza nieświadome pragnienie ucieczki z przytłaczającej sytuacji. Często też zdarza się, że pakujemy walizkę, co oznacza, że ​​coś w naszym życiu nas frustruje, ale nie na tyle, by zmusić nas do wyjazdu….

Przygotowanie go oznacza stworzenie nowych zainteresowań, które dadzą Ci przewagę. Jeśli w rzeczywistości masz zamiar wyruszyć w podróż i marzysz o zrobieniu walizki, będziesz miał przyjemną i szczęśliwą podróż….